Ozajstná Kuba na Slovensku


Extra ponuky/Extra offers 

Lazaro a Jayla Brown
 
 
dovoľte mi predstaviť Vám spoluprácu dvoch multižánrových spevákov.
Lazaro de Jesús Hodelin Thomas je poväčšine z Vás známy, no stále dokáže prekvapiť.
 
Novinkou je spolupráca s rodáčkou žijúcou momentálne v Nemecku, ktorá spieva aj vo formácii The Barry White Experience, spolupracuje s muzikantami slávnych amerických hviezd-napr.Sir Waldo Weathers, spieva od kubánskych cez gospelové, popové po jazzové skladby.
 
Tešíme sa na Vašu odozvu.
 
 

TANEC/DANCE

We cooperate with the dance group AMIGOS www.amigos-latino.sk.

 

  •  Brazílske rytmy samby Vám predstavia Campana Batucada www.afrocampana.sk - feat.Lazaro

Samba and great atmosphere with the drummers from Campana Batucada - also feat.Lazaro

 

  • PONÚKAME/WE OFFER: Sisa Hodosiová – Dodo Harangozó

Aktuálni majstri SR v salse ( I.D.O.) ...spolu získali veľa ocenení a skúseností, ale hlavne neustálu chuť tancovať... 

2. miesto na Majstrovstvách sveta v americkom mambe 2004

1. miesto World Cup Budapesť 2009

4x - Majster Slovenska (2001, 2004, 2006,2009)

Majster ČR (2001)

1.miesto International World Salsa Competition Hungary 2008-2009

finalista Majstrovstiev Európy, Svetového pohára.

SISA: Aktívna tanečníčka, trénerka, choreografka pôsobiaca v tanečnom klube Spektrum, kde aj vyrástla (klasika, jazz, show dance, salsa...) a Uni-dance (plesové choreografie). Vďaka týmto subjektom sa z nej stala univerzálna tanečníčka, ktorá svoje vedomosti odovzdáva nielen v oboch tanečných kluboch, ale aj na rôznych workshopoch a seminároch. Vďaka účasti na mnohých workshopoch si zamilovala i iné tance, v poslednom období kizombu. Okrem úspechov s Dodom, má kopec‚ ďalších titulov a medailí zo salsy, show dance, plesových choreografií, hip hopu...

DODO: Tancu sa venuje od roku 1992, najprv spoločenskému tancu v tanečných kluboch PKO Bratislava, Duo Istrochem Bratislava, kde dosiahol kategóriu A v latinsko-amerických tancoch. Postupom času ho začali spoločenské tance obmedzovať, a tak začal hľadať niečo iné. Objavil salsu…. Od roku 2000 sa salse venuje intenzívne, hodiny strávené na workshopoch a kongresoch od roku 2002 využíva aj ako učiteľ v kurzoch pre všetkých, ktorí beznádejne prepadli rytmu salsy…


EXTRA MUSICAL OFFER / ŠPECIÁLNA HUDOBNÁ PONUKA

Tango by PORQUE TANGO www.porquetango.sk/

  • Porque Tango vzniklo v Bratislave. Jej členmi sú hudobníci so skúsenosťami z rôznych žánrov a so zanietením pre latinskoamerickú hudbu. Porque Tango vystupuje v nástrojovom zložení originálnom pre argentínske tango – bandoneón, husle, klavír a kontrabas. Nezanedbateľnou súčasťou kapely sú jej spevácki hostia ako Janka Dekánková, Zdenka Trvalcová a Lazaro de Jesús Hodelin Thomas.
  • Porque Tango was created in Bratislava. Its members are experienced musicians with diverse musical background and with passion for latinoamerican music. Porque Tango plays in an instrumental formation typical for the Argentinian tango – bandoneón, violin, piano and double-bass. As an important part of the band, a guest singers often perform with Porque Tango, namely Janka Dekánková, Zdenka Trvalcová and Lazaro de Jesús Hodelin Thomas.

Klient si môže vybrať, či chce Lazara alebo Janku ako speváka - alebo oboch.

The client can choose the singer - Lazaro or Janka - or both.

 

 

 

     

    Porque Tango with Janka Dekánková (voice) playing Che tango che in Lampa - TV Joj plus